تبلیغات
تور کوش آداسی تابستان 95 | هتل های کوش آداسی ترکیه - راهنمای سفر در کوش آداسی

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: سلطان تور

تفریح کردن در کوش آداسی

یکی از شهرهای کوچک اما زیبا و توریستی ترکیه که در فاصله ی نه چندان دوری از شهرستان مرکزی استان آیدین و در موازات سواحل اژه واقع شده است کوش آداسی می باشد.

این شهر حیرت انگیز با داشتن دو اسکله و یک بندر بزرگ آشیانه ی کشتی های توریستی و قایق های تفریحی می باشد. تقریبا می توان گفت که شهرت و آوازه ی شهر کوش آداسی بیشتر به خاطر همین همین فضای دریایی و قایق ها می باشد، تورهای آبی و قایق سواری از جمله جذابیت های اصلی کوش آداسی به شمار می روند، این بندر بسیار مهم که در منطقه یکی از حیاتی ترین بنادر به شمار می رود از آب و هوای معتدل و بسیار خنکی برخوردار بوده و تقریبا در بیشتر فصول سال امکان قایق سواری را بری افراد به ارمغان می آورد. پس اگر به کوش آداسی سفر کردید حتما از تورهای آبی استفاده کنید، قایق یا جت اسکی کرایه کرده و در دریای اژه بتازید.

کوش آداسی
کوش آداسی

خورد و خوراک

اگر در هتل اقامت کردید خیالتان راحت باشد چرا که بیشتر هتل های این شهر از سرویس All Inclusive برای مهمانان خود استفاده میکنند سرویس آل اینکلودسیو این امکان را فراهم می آورد تا از سرویس صبحانه، نهار و شام در قالب بخش از خدمات هتل به شما ارائه گردد.

خورد و خوراک در کوش آداسی
خورد و خوراک در کوش آداسی

اگر دوست داشتید که چرخی در شهر بزنید و به رستورانی بروید حتما دقت داشته باشید که غذاها حلال باشد از آنجایی که ترکیه کشور مسلمان است پیدا کردن غذای حلال بسیار راحت است اما به دلیل رفت و آمد گردشگران از سرتاسر دنیا ممکن است برخی از غذاها به شیوه ی غیر اسلامی طبخ شود، بنابرین غذاهای ترکی به شما پشنهاد می کنیم، این نکته را هم حتما بدانید که آب لوله کشی کوش آداسی درست مانند شهرهای ایران از سلامت برخوردار نیست و بهتر است از آب معدنی استفاده نکنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سفر به کوش آداسی می توانید به kusadasi.com و یا Tripadvisor مراجعه کنید.مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

تور کوش آداسی ترکیه با پرواز چارتری و هتل 5 ستاره با قیمت مناسب

 

درباره سایت